Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Zajímají Vás novinky z oblasti živočišné produkce nebo zemědělské techniky? Neváhejte a navštivte největší národní výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky.

Vydáno: 04.06.2015

Pro všechny zemědělce, ale i pro laické publikum se blíží také největší národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která se jako každý rok koná v areálu brněnského výstaviště. Veletrhy Brno uvedou tuto zemědělskou událost roku ve dnech 25. – 28. června 2015.

Na ploše 19842 metrů čtverečních bude vystavovat 178 tuzemských i zahraničních firem. Vedle živočišné produkce, která bude zastoupena 800 kusy skotu, koní, ovcí, koz atd., zde vystavovatelé budou prezentovat novou zemědělskou techniku, technologie, krmiva a mnoho dalšího.

Zemědělská výstava 2015

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky je velmi populární mezi odbornou i laickou veřejností a ročně ji navštíví téměř 45000 návštěvníků. Laická veřejnost může obdivovat například skot, prasata, ovce, kozy, koně, pštrosy a další chovná i lovná zvířata, která bývají často vystavovaná na předních světových šampionátech a přehlídkách za účasti porotců.  

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.

Zemědělci se mohou těšit na řadu aukcí hospodářských zvířat a vystavovatele chovatelských potřeb a krmiv. Přehlídka nejnovějších zemědělských strojů a techniky nabídne moderní modely traktorů, stroje dopravní i manipulační a také stroje vhodné pro malou mechanizaci v zemědělství.

Pro rok 2015 byla posílena především veterinární část výstavy. Zastoupení v brněnském areálu bude mít obor veterinární techniky a medicíny, inseminační a reprodukční techniky, genetiky, laboratorní techniky, diagnostické, léčebné a dezinfekční přípravky, kde najdete řadu odborníků připravených Vám odpovědět na dotaz.

Přijeďte se také na konci června inspirovat do Brna na národní výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky. Zjistíte, co je nového v oblasti živočišné produkce a souvisejících oborů. Jednodenní vstupenka Vás nyní v předprodeji vyjde na 100 Kč. 

Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Prodej, Louka, Stupava, 22863m2

Cena: 77 000 Kč

Cena za m2: 3 Kč

Pronájem, Zemědělská půda, Nesměň, 5260m2

Cena: 10 000 Kč

Cena za m2: 2 Kč

Prodej, Zahrada, KÚ Lipník nad Bečvou, 300m2

Cena: 250 000 Kč

Cena za m2: 833 Kč