Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Získejte až 400 000 Kč dotaci od PGRLF

Hospodařícím zemědělcům nabízíme zdarma kompletní poradenskou činnost pro vyřízení dotací u PGRLF (Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond a. s.), čímž můžete získat až 400 000 Kč. Co vůbec je PGRLF a jak dotace získat se dozvíte v našem článku.

Vydáno: 04.07.2017 rk

Podpůrný garanční rolnický a lesnický fond je jeden ze základních pilířů dotační politiky ministerstva zahraničí. Sice je to akciová společnost, ale je ze 100 % vlastněná státem a je to jeden z nejefektivnějších nástrojů českého zemědělství. PGRLF působí v rámci „národní pomoci."


Jak to všechno funguje? Jedná se o snížení úvěru. Je potřeba nejdříve uzavřít úvěr a následně vám tato dotace sníží jeho hodnotu. Je možné využít ve 3 po sobě jdoucích letech v maximální výší 15 000 euro, tedy částku okolo 400 000 podle aktuálního kurzu. Předmětem koupě nesmí být státní půda a kupující musí být zemědělec, který bude mít v následujícím roce minimálně 25 % příjmů ze zemědělství. Podpora je určená jenom pro malé a střední podniky, tedy podnik s méně než 250 zaměstnanci a ročním obratem menším než 50 milionů eur. Podpora je poskytovaná v rámci programu „Podpora nákupu půdy". Jeho cílem je zpřístupnit pořízení zemědělské půdy jako primárního výrobního prostředku zemědělským prvovýrobcům. Více o programu zde.


Dále je potřeba poslat žádost, kterou je možné vyplnit na stránkách PGRLF. Vyplníte formulář o podporu, kterou chcete žádat a vložíte všechny přílohy ve formátu PDF. V žádosti vyplníte základní údaje o sobě a podniku. Předmět podnikání, výměra obhospodařované půdy a podnikatelský záměr. Dále musíte doložit přílohy, mezi které patří úvěrová smlouva, závazek k hospodaření a čestná prohlášení.

Přijde vám to složité nebo na to jednoduše nemáte čas? Nebojte se nás kontaktovat, nabízíme kompletní poradenskou činnost zdarma.

 

 

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.
Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Pronájem, Zemědělská půda, Nesměň, 5260m2

Cena: 10 000 Kč

Cena za m2: 2 Kč

Prodej, Zahrada, KÚ Lipník nad Bečvou, 300m2

Cena: 250 000 Kč

Cena za m2: 833 Kč

Pronájem, Zemědělská půda, Pražské Předměstí, 16416m2

Cena: 8 600 Kč

Cena za m2: 1 Kč