Kontakt
Kontaktní informace

Asistentka pro vložení nabídky...

+420 606 629 838

Asistentka pro vložení nabídky

Krátce z Facebooku

Banner

Dovolená na farmě

Vydejte se na rodinou dovolenou do české přírody a zažijte i s dětmi mnoho dobrodružství na farmě.

Vydáno: 21.07.2015

Objevte ztracený ráj – dovolenou na farmě

Odpočinout si v klidu panenské přírody a vstávat za zvuku kokrhání kohouta? Domluvit se česky a bez pasu? Proč ne! Taková pohodová dovolená ve staré dobré české kotlině má své kouzlo. Pobyty na venkovských farmách jsou stále více oblíbené u rekreantů, jež hledají klidné zákoutí a rádi se na pár dní vzdají i wifi připojení.

Utahat, uspat, relaxovat

Tady je řeč hlavně o dětech a až PAK o rodičích. Všichni rodičové to jistě dobře znají, nejdůležitější je děti utahat a pak teprve přichází okamžik, kdy relaxuje zbytek rodiny. A jak nejlépe děti unavit?. Dovolená na farmě skýtá pro děti mnoho zábavy, zvláště když jim vyberete kvalitní zázemí s bohatým programem a se zvířátky. Mnohé farmy nabízející ubytování jsou již dnes na děti dobře připraveny. Ve vybavení nechybí přebalovací pult, nočníky, dětské židličky nebo dětská postýlka. V zázemí farmy můžete najít pro své ratolesti bohaté vyžití v dětském koutku. Standardem je oplocený pozemek a tak nemusíte mít obavy, když pustíte své děti na chvilku z dohledu.

Zvířátka kam se podíváš

Zvířecí farma je sama o sobě zážitkem. Farmy se zvířaty, často nabízejí i širokou škálu zážitků s nimi spojených. Děti se dozajista vyřádí jako pomocníci ve stájích a chlívku, kde budou k ruce domácímu farmáři. Aby nebyl pobyt na farmě pro děti jen prací, samozřejmě si užijí i dostatek zábavy – jako je jízda na koni, dojení koz či krav nebo krmení slepic či hus. Oblíbenými zvířecími miláčky většiny farem jsou králíci, které si mohou děti pochovat nebo nakrmit. Pro ty, kteří doposud toto setkání blízkého zvířecího druhu nezažili, to jistě bude nezapomenutelným zážitkem.

 

Dostávejte do svého mailu upozornění na podobné články jako je tento. Přihlašte se k odběru toho nejzajímavějšího o realitách a zemědělství.

Dovolená v koňském sedle

Pokud patříte mezi romantiky, neměla by vám na seznamu zážitků chybět dovolená v koňském sedle. Farma PYKOT nedaleko Českého ráje nabízí pro své hosty mimo ubytování i zaučení jízdy na koních. Jejich specialitou je chov fríských koní a kladrubských vraníků. Pro ty z Vás, kteří přeci jen mají z koňů respekt, lze najít v okolí ubytování mnoho dalších aktivit. Ať už se tedy rozhodnete pro návštěvu místních hradů nebo Máchova jezera, neuděláte chybu. Farma PYKOT v Doksech může být právě pro vás místem, odkud budete vyrážet na krátké i dlouhé výlety, nejen na koních.

Netradiční dovolená pro rodinu na farmě ?

Jste-li velkými dobrodruhy, najdete v nabídce ubytování na farmách i některé speciality.  Jednou z nich může být dovolená na farmě – ranči. Jako indiáni si budete připadat na ranči Oklahoma, kde mimo života jako v indiánské vesničce, zažijete i daleko větší dobrodružství v koňském sedle. Samozřejmostí je tady péče o koně a spaní v teepee. Takovou farmu ocení především děti, pro které bude spaní v teepee zážitkem, na který jen tak nezapomenou.

Ať už vás k dovolené na farmě vedou různé pohnutky, určitě touto volbou otevřete svým dětem i sobě nové obzory a prožijte mnoho neuvěřitelných zážitků. Farmaření stmeluje a vzájemné pomáhání si při činnostech kolem chodu farmy, které dnešní děti již neznají, posílí týmového ducha.

Poslat článek e-mailem

Zaujal Vás tento článek? Dejte o něm vědět Vašim přátelům.

Sdílet:

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

Prodej, Louka, Stupava, 22863m2

Cena: 77 000 Kč

Cena za m2: 3 Kč

Pronájem, Zemědělská půda, Nesměň, 5260m2

Cena: 10 000 Kč

Cena za m2: 2 Kč

Prodej, Zahrada, KÚ Lipník nad Bečvou, 300m2

Cena: 250 000 Kč

Cena za m2: 833 Kč